Hizmetlerimiz

Bursa Çekici Hizmetleri

7/24 oto kurtarma firması olarak; çevre şehirlerin kesişim noktası olan Bursa şehrinde hizmet veren şirketimiz Bursa İzmir otabanında 7/24 otoban çekici, otoban oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Aracınız ile otobanda yaşayabileceğiniz kaza, arıza gibi istenmeyen durumlarda bizi aramanız yeterlidir. 7/24 oto kurtarıcı oto çekiçi yol yardım olarak en güvenli ve en uygun kurtarma, çekici, yol yardımı hizmetlerini alabilirsiniz.

724 Oto Kurtarma Oto Çekici Yol Yardımı olarak başta Bursa şehir içi olmak üzere şehirlerarası olarak da en kaliteli oto çekici hizmetini sizlere 7 gün 24 saat sunmaktayız.

Soruşturma tarihinde hiç aklınıza gelmeyecek ve olaylarla ilgili teknolojik takibimiz sonuçların en uygun ve en hızlı hizmeti sizlere gönderin.

Uzman kadromuzda yer alan profesyonel ekip arkadaşlarımız tam model aracınızın çekici araç filosu ile ücretsiz hale gelmektedir.

Güvenilir kurtarma hizmetini bulacağınızadınıza uygun yetişecek.Yolda kaybettiğinizde, 7 gün 24 saat firmamıza ulaştığınızda kaza anında.

En kaliteli ve güvenilir hizmetle çıkan ekibimiz kısa süre 'oto kurtarma başarı ile gerçekleştirerek güveninizi tazelemekte ve dilediğiniz yere aracınızın bırakılmasıyla.

Yolda kaldığınız yeteri aracınızı bir başınıza ulaşmak veya dilediğinizde yetmiş olacaksınız.
Pek çok modelde biz kurtarmak için gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllar verdiğimiz hizmetlerimizde çağın uygun olarak son teknoloji teknoloji araç filomuzla pratik ve memnun kalacağınız bir hizmeti sizlere deneyelim.

Köklü bir kuruluş olarak verdiğimiz hizmetlerden sizler memnun kalacaksınız.

Sizler de oto kurtarma ihtiyaçlarınızda Bursa'nın neresinde olursanız bizi arayın.

Bulunduğunuz adrese en yakın profesyonel ekibimiz kısa sürede adresinize ulaşım sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti versin.

Sağlayan hizmet ağında araç taşıma ve vinç hizmetlerini de beraberinde sunan aracınızın güvenliğini kurtarma hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Sizler istediğiniz her yerde arayarak istediğiniz fiyatlara uygun fiyatlara rahatlıkla gelebilir.Bizi acil yardım hizmetlerimizden yararlanın.

Sizler istediğiniz her yerde arayarak istediğiniz fiyatlara uygun fiyatlara rahatlıkla gelebilir.

Bizi acil yardım hizmetlerimizden yararlanın.
Sizler istediğiniz her yerde arayarak istediğiniz fiyatlara uygun fiyatlara rahatlıkla gelebilir.

Bizi acil yardım hizmetlerimizden yararlanın.

Konum Gönder Hemen Ara